Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wspomagam orkiestrę każdego roku, a od dwóch lat podwójnie. Zaś po obejrzeniu tej chamskiej animacji w TVP-info w tym roku dam potrójnie! Mam wielki szacunek do tego co robi Owsiak i czym bardziej obrzydliwszy hejt na niego spada tym czuje większą konieczność okazania mu wsparcia. Na pohybel hejterom!
 najlepiej wszystko oddaj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jurek wszyscy jesteśmy z Tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jurek wszyscy jesteśmy z Tobą.
  Nie kłam ja nigdy nie byłem.nie jestem frajerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to niby dlaczego, zainteresuj się raczej Caritasem,Owsiaka przetrzepali od lewa do prawa, gdyby było inaczej już by siedział w PISowskim pierdlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za dobrocią,rozejrzyjcie sie po szpitalach, wpłacam z radością !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras to stary cwaniak - landrowery, podróże, wysokie dochody dla rodziny, krewnych i znajomych, interesy niejasne, upolitycznienie, tak wygląda ta cała orkiestra, blask minął, dziadostwo się wlało, mrówka cała, złote melony, dziwne przelewy i sprawozdania, złote kokosy i robienie ludzi w wała. I w tym problem że Jurasa NIGDY NIE PRZETRZEPALI - od lewa do prawa - jego kontrole to są pozorowane, bo ma ochronę ten świecki "święty" kastowników i innych, a papiery ma w firmie nieciekawe, wiele procesów cywilnych i karnych przegrał i się nie przejmuje. Na szczęście większość ludzi i młodzieży na nim się poznało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ,co nie chcą wspierać Orkiestry niech noszą przy sobie decyzję ,że nie zgadzają się na korzystanie z urządzeń w szpitalach ,które mają naklejone serduszka ,a także wyrażają taką wolę w wypadku zagrożenia ich życia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsik niech lepiej pokaże faktury za zakupiony sprzęt. Nie zdziwie sie jak sie okaze ze polowa tej całem zsumowanej kwoty idzie do kieszeni Owsika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej akcji nie ma podziałów, na tym to właśnie polega. Ci, którzy krytykują i negują jej wartość też mogą korzystać ze sprzętu ( życząc oczywiście zdrowia i braku potrzeby leczenia szpitalnego). Oni, ich dzieci i ich rodzice. W czasie pobytu w jakielkolwiek placówce,  którą wspiera WOŚP nikt nie zapyta potrzebującego, czy dawał na Orkiestrę,  czy nie. Po prostu mu pomoże. Oczywiście nic na siłę, bo wiem, że zaraz odezwą się zażarci krytykanci z przygotowanymi kartkami w kieszeniach o rezygnacji z pomocy. I ok, twoja decyzja zostanie uszanowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani grosza owsiakowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów będą napastować ludzi idących do Kościoła,won na szajstok do napitych,naćpanych,utaplanych w błocku robiących co chcą ! Osikowa sraka do łba bezmózgiej dzieciarni.Pretekst do niezłej prowizji dla synia mielicjanta,co nie wie co to uczciwa robota.Koleś kijowskiego.Ile puszek trza na nofego LAND ROFERA owsika ? W normalnym kraju nie trzeba fundować.
MASZ RACJĘ W NORMALNYM KRAJU NIE TRZEBA .................. ALE ŻYJEMY TU GDZIE ŻYJEMY. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA . WSZYSTKIM, TYM ZA I TYM PRZECIW. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspomagam orkiestrę każdego roku, a od dwóch lat podwójnie. Zaś po obejrzeniu tej chamskiej animacji w TVP-info w tym roku dam potrójnie! Mam wielki szacunek do tego co robi Owsiak i czym bardziej obrzydliwszy hejt na niego spada tym czuje większą konieczność okazania mu wsparcia. Na pohybel hejterom!
najlepiej wszystko oddaj
 MŁODY, ZDROWY I GNIEWNY. POŻYJEMY , ZOBACZYMY. TEN SIĘ ŚMIEJE, KTO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI... HA, HA, ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie wosp można zacząć organizować 2x w roku, zawsze będzie więcej kasy na dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycie pisowskiego trolla - lubie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a więc gramy! Drugiej takiej imprezy charytatywnej nie ma, ani w Europie, ani na świecie. Córka z synek kolejny (czwarty) już raz bierze udział w kweście! Tym razem  bez mojej i małżonka opieki, ponieważ dzieciaki stały się na tyle dorosłe, aby samemu  sobie poradzić!
Kobieto bierz chłopa i graj z dziećmi , bo Złoty Melon, Mrowka Cała swieca pustkami i z czego filantrop Juras się nschapie a rodzina duża.
 Złoty melon przy Caritasie to pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiewicze płączą, że kasa nie idzie do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras to stary cwaniak - landrowery, podróże, wysokie dochody dla rodziny, krewnych i znajomych, interesy niejasne, upolitycznienie, tak wygląda ta cała orkiestra, blask minął, dziadostwo się wlało, mrówka cała, złote melony, dziwne przelewy i sprawozdania, złote kokosy i robienie ludzi w wała. I w tym problem że Jurasa NIGDY NIE PRZETRZEPALI - od lewa do prawa - jego kontrole to są pozorowane, bo ma ochronę ten świecki "święty" kastowników i innych, a papiery ma w firmie nieciekawe, wiele procesów cywilnych i karnych przegrał i się nie przejmuje. Na szczęście większość ludzi i młodzieży na nim się poznało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skowyt pisuarów na tym forum,nie dajo na orkiestre a ze sprzetu korzystajo,za to dajo łojcowi z torunia,ale ten nic im w zamian nie daje,wschodni zascianek,ciemnogród,precz do średniowiecza ciemnoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyj pisowski trollu wyj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...